+420 775 556 667 info@topmaser.cz

O mně

Jako profesionální ájurvédský zdravotní masér se specializuji na řešení problémů a bolesti pohybového aparátu, a odhalení jejich skutečných příčin.

Miroslav Vršek

Jsem žákem českých Mistrů masérského umění, absolvoval jsem mnoho kurzů akreditovaných u MŠMT ČR a MZ ČR, zejména se zaměřením na fyzioterapii, psychologii a léčebnou regeneraci, indické masáže Shénan podle Ájurvédy a další, úzce specializované techniky na harmonizaci těla, mysli a ducha.

S ájurvédským učením jsem se seznámil v Ájurvédské škole v ČR, kterou založil Dr.Govind S. Rajpoot PhD. V mé činnosti se proto mísí západní a východní filozofie, s kombinací více druhů masérských a rehabilitačních technik, podle individuální potřeby každého klienta. Úspěšně jsem složil nejvyšší masérské zkoušky a získal Osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu povolání v oboru:

Masér pro zdravotnická zařízení s akreditací u MZ ČR se zaměřením na anatomii, fyzioterapii, s působností nejen v ČR, ale i ve státech EU.

 

Díky své dlouhé více než 25-leté praxi dokáži u klienta rozpoznat typ poruchy a navrhnout co nejlepší řešení.

 

Své nabyté zkušenosti také předávám dál formou masérských kurzů a kurzů zaměřených na Ájurvédu.

 

Co o mně říkají klienti?

Masáže pana Vrška mi pomohly hned dvakrát. Při první masáži jsem poprvé v životě pocítila, jak mi tělem proudí energie a celé tělo se mi rozehřálo a povolilo napětí, které jsem za ty roky do něj nastřádala.
Druhá masáž již byla akutní, protože jsem měla úraz a narazila jsem si krční obratel. Mohla jsem si vybrat nemocnici nebo ruce pana Vrška a tak jsem se rozhodla mu zavolat. Díky jeho masáži a dechovým instrukcím mi napětí v šíji povolilo, obratle se “vrátily zpět“ a uvolnil se blok nahromaděné energie. Žádné problémy s tím dnes nemám a dodnes cítím hlubokou vděčnost k jeho masérským schopnostem.
Tereza A

Učitelka, Tasov

Pan Vršek svými excelentními schopnostmi dovede nejen pomáhat lidem se sníženými pohybovými problémy, umí tyto schopnosti předávat i jiným lidem, kteří o to mají zájem. Byl jsem jeho žákem v masérském kurzu a dovolím si tvrdit, že jeho postupy při masírování jsou profesionální, citlivé a dovedou dodat klientovi nejen úlevu, ale i psychickou pohodu. Dlouholetou praxí získal bohaté zkušenosti, které jsou odrazem v jeho solidním výkonu, tak se rozhodně nebojím o to, že by měl málo vděčných klientů.
Petr I.

státní zaměstnanec, Brno

S panem Miroslavem Vrškem jsem se setkala v masérské škole v Praze ke byl můj vyučující lektor. Za vše co o masážích vím a umím vděčím právě panu Vrškovi, je špičkový odborník na svém místě, má profesionální přístup,trpělivost a velkou ochotu naučit. Bylo mi ctí učit se pod vedením pana Vrška.
Irena Š.

Strakonice

Se službami pana Miroslava Vrška jsem velmi spokojen.Praktik,který přesně ví co dělá a kam má šáhnout. Praktikuje klasické masérské techniky a techniky ve spojení s Ajurvédou. Nejen výborný masér,ale i člověk,který dokáže vytvořit pohodovou atmosféru a ochotně odpoví na vaše dotazy.
Martin N.

Manažer provozu, Brno

Masáže od pana Vrška jsou naprosto odlišné od těch, co najdete všude jinde. Je v něm něco speciálního. Už po první masáži jsem se cítila mnohem lépe. Tento pan masér ví, co dělá a zná svou profesi. Doporučuji si objednat masáž u něj.
Tereza C.

Učitelka meditací, Přerov

Chtěla bych Vám poděkovat za dceru. Po 5-ti letech našla úlevu od velké bolesti v kyčli která střílela pře zadní část stehna až ke koleni. Jsme bez léků , bez doktorů a hlavně v pohodě zdraví.
Dagmar L.

účetní, Brno

Spolupráce s Mirou Vrškem pro mě byla velmi inspirující. Z pohledu budoucího maséra – důležitým poznáním rozšířených masérských dovedností, především uvolňujících technik, dále předání praktických zkušeností a především bezkonkurenčí ukázky řešení zdravotních problémů pomocí masáží. Z pohledu klienta – jednoznačně léčitelský přístup podpořený masérským umem.
Michaela H.

Biolog, Brno

Absolvoval jsem masáž u pana Vrška.Byl jsem již vícekrát u různých masérů, ale tentokrát to byla masáž úplně jiná. Nebylo to hlazení, jaké jsem absolvoval u jiných masérů, ale opravdové masírování. Navíc pan Vršek již při prvotním pohledu a ohledání svalů poznal, co mám za problémy a poradil, jak je následně řešit. Po masáži se mi zlepšila hybnost dlouhodobě zatuhlého svalstva. Tuto masáž mohu jenom doporučit.
Jara K.

údržbář, Brno

Překvapivě rychlé vyřešení problémů fyzických i psychických, nové pohledy na věc a obohacení o inspirativní životní moudra, to vše lze očekávat od setkání s Mírou Vrškem.
Lucie Š.

Masérka a poradce pro dobrý život, Holešov

Výuka masérů pod vedením p. Míry Vrška probíhala v přátelském duchu, svým klidným a vyrovnaným přístupem vysvětlil a ukázal i každému masérovi zvlášť a důkladně, bylo- li to potřeba, jak má při práci postupovat, ukázal a předvedl všechny techniky daných osnov a nezapomněl ani hodiny výuky proložit humorem a příklady z praxe, čímž se tato výuka stala hodně zajímavá a inspirativní. Na tento přístup moc ráda vzpomínám, z hodin jsem si odnesla spoustu skvělých rad a nových kamarádů.
Jana M.

Ráda bych se podělila o dobrou zkušenost s masáží. Už během masáže se mi hodně ulevilo. Začala jsem konečně dýchat. Vůbec nevím jak to mám popsat, něco takového jsem nikdy nezažila. Dověděla jsem se toho hodně o mém těle. Jaké cviky mám dělat, co bych měla spíše jist a čemu se vyhnout. Musím uznat, že se teď se cítím mnohem lépe. Byla jsem tak nadšená, že moje kamarádky se hned objednaly taky. Opravdu je o to nejlepší, co můžete pro své tělo udělat, jsem moc ráda, že jsem se o masáži dověděla a sebrala odvahu. Moc děkuji a těším se na další.
Radka H.

supervizor, Brno

S panem Vrškem jsem se poprvé setkal při absolvování masérského rekvalifikačního kurzu. Jeho přístup k výuce a předávání životních zkušeností z tohoto oboru mě nadchlo. Následně jsem absolvoval pod jeho vedením i další rozšiřující kurzy, konkrétně zaměřené na ajurvédskou masérskou techniku. Tyto byly již přímo v jeho režii a byly organizovány velmi kvalitně. Co se týká odbornosti pana Vrška, je evidentní, že je profesionálem s obrovským množstvím zkušeností a na jeho kurzech se dozvíte i spoustu informací a poznáte uvolňovací techniky, jejichž znalost byste jinde těžko získali.
Pavel S.

Masér, Rostice

Moje tělo začalo zhruba před devíti měsíci tuhnout. Pan Vršek mi byl doporučen jako terapeut a masér, ale s podmínkou, že musím vydržet jeho styl. Skutečně mi pomáhá v uvolnění svalů po celém těle, kde bolestivé body na těle se musí překonávat hlubokým nádechem. Doporučuji vyzkoušet.
Jiří D.

Architekt, Kladno

Rychlý kontakt

+420 775 556 667

info@topmaser.cz

Brno a okolí

místo masáží dle domluvy

Pondělí - pátek od 16:30

Víkend 9:00 až 17:00